10408 WHITE LUX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10408 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2280kg |
| Block | 10408 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3040kg |
| Block | 10408 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3420kg |